


6pc STIX Junior Steel Iron Shafts Set .370" #406815
| Brand: | |
| Model: | |
| Number of Items in Set: | 6 |
| Shaft Length: | 36" 5-iron shaft installed gives you a 37 1/4" 5-iron |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | NONE |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | Average condition with some cosmetic wear & tape residue to the finish. |
| SKU: | 406815 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | |
| Model: | |
| Number of Items in Set: | 6 |
| Shaft Length: | 36" 5-iron shaft installed gives you a 37 1/4" 5-iron |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | NONE |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | Average condition with some cosmetic wear & tape residue to the finish. |
| SKU: | 406815 |























