


AEROTECH TI-FIBER TOUR 70 F6 TX-Flex Driver Shaft w/ COBRA Tip #192294
| Brand: | Aerotech |
| Model: | |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | GOLF PRIDE Tour Velvet Std |
| Shaft Weight: | 74g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the finish. |
| SKU: | 192294 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aerotech |
| Model: | |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | GOLF PRIDE Tour Velvet Std |
| Shaft Weight: | 74g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the finish. |
| SKU: | 192294 |























