🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



autoFlex SF505 95-100 MPH Fairway Shaft w/ Titleist Tip #464373
| Brand: | Autoflex |
| Model: | SF505 |
| Adapter: | Titleist Fairway |
| Shaft Length: | 41.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Golf Pride MCC Align Std |
| Shaft Weight: | 48g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter & grip are in great shape. |
| SKU: | 464373 |
$140.00
Original: $399.99
-65%autoFlex SF505 95-100 MPH Fairway Shaft w/ Titleist Tip #464373—
$399.99
$140.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Autoflex |
| Model: | SF505 |
| Adapter: | Titleist Fairway |
| Shaft Length: | 41.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Golf Pride MCC Align Std |
| Shaft Weight: | 48g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter & grip are in great shape. |
| SKU: | 464373 |









