



Callaway Big Bertha B21 21* 4 Hybrid - Tensei White AV 55 Senior Flex - 394162
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 21 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV 55g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 6 / 10 Below Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks ok with heavy visible wear. |
| SKU: | 394162 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 21 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV 55g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 6 / 10 Below Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks ok with heavy visible wear. |
| SKU: | 394162 |























