



Callaway MD5 JAWS 58*(12*) Wedge W-Grind - DG Tour Issue 115g S200 Stiff 309110
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.75" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | True Temper Dynamic Gold Tour Issue 115g S200 Stiff |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Golf Pride CP2 Wrap Midsize |
| Bounce: | 12* |
| Sole Grind: | W-Grind |
| Finish: | |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 6.5 / 10 Fair Condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. The grooves look good with plenty of bite left. Sole and face show some loss in finish. No major dings. |
| SKU: | 309110 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.75" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | True Temper Dynamic Gold Tour Issue 115g S200 Stiff |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Golf Pride CP2 Wrap Midsize |
| Bounce: | 12* |
| Sole Grind: | W-Grind |
| Finish: | |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 6.5 / 10 Fair Condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. The grooves look good with plenty of bite left. Sole and face show some loss in finish. No major dings. |
| SKU: | 309110 |























