



Callaway MD5 JAWS 58*(12*) Wedge W-Grind - UST Recoil 110g F4 Stiff - 377451
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.25" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | UST Mamiya Recoil 110g F4 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride CP2 Wrap Jumbo |
| Bounce: | 12* |
| Sole Grind: | W-Grind |
| Finish: | Chrome |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. The grooves look good with plenty of bite left. Sole has light scarring. A few dings on the sole. |
| SKU: | 377451 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.25" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | UST Mamiya Recoil 110g F4 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride CP2 Wrap Jumbo |
| Bounce: | 12* |
| Sole Grind: | W-Grind |
| Finish: | Chrome |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. The grooves look good with plenty of bite left. Sole has light scarring. A few dings on the sole. |
| SKU: | 377451 |























