



Nice Cobra Darkspeed LS 9* Driver - Tensei 1K Black 65 Stiff Flex 504505
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | Darkspeed LS |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 8/10 |
| Condition Notes: | Good Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with some light marks but nothing too bad. |
| Shaft Brand: | MCA Golf |
| Shaft Type: | Tensei 1K Black |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Description: | Mitsubishi Tensei 1K Black 65 Stiff Flex |
| Club Length: | 44.50 |
| Gender: | Men's |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Head Bias: | Neutral |
| Finish: | Black |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Grip Size: | Standard |
| Loft: | 9 |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | Not Included |
| Grade: | Store Line |
| Golf Club Type: | Driver |
| SKU: | 504505 |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | Darkspeed LS |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 8/10 |
| Condition Notes: | Good Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with some light marks but nothing too bad. |
| Shaft Brand: | MCA Golf |
| Shaft Type: | Tensei 1K Black |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Description: | Mitsubishi Tensei 1K Black 65 Stiff Flex |
| Club Length: | 44.50 |
| Gender: | Men's |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Head Bias: | Neutral |
| Finish: | Black |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Grip Size: | Standard |
| Loft: | 9 |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | Not Included |
| Grade: | Store Line |
| Golf Club Type: | Driver |
| SKU: | 504505 |























