



Cobra Fly-Z XL 22* 4 Hybrid w/ HC - Cobra Fly-Z 60g Senior Flex - 358041
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.25" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Cobra Fly-Z XL 60g Senior Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride CP2 Wrap Midsize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 6.5 / 10 - Below average condition with brush marks to the face and sole from regular use. Topline shows a couple sky marks as well as a couple nicks. Crown shows a few nicks and scuffs which are noticeable at address. Back edge of the sole also shows a couple nicks and paint chips. No dings. |
| SKU: | 358041 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.25" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Cobra Fly-Z XL 60g Senior Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride CP2 Wrap Midsize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 6.5 / 10 - Below average condition with brush marks to the face and sole from regular use. Topline shows a couple sky marks as well as a couple nicks. Crown shows a few nicks and scuffs which are noticeable at address. Back edge of the sole also shows a couple nicks and paint chips. No dings. |
| SKU: | 358041 |























