



Cobra KING RAD Speed 19* 3 Hybrid - Mitsubishi Tensei AV 55g Senior - 394852
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.75" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei AV Series 55g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average Condition. The face and sole have brush marks from normal course play. The crown and topline look ok with some light visible wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 394852 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.75" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei AV Series 55g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average Condition. The face and sole have brush marks from normal course play. The crown and topline look ok with some light visible wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 394852 |























