



Cobra King RAD Speed 19* 3 Hybrid - Tensei AV Silver 55g Senior Flex - 394859
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Tensei AV Series Siver 55g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 6.5 / 10 - Below average condition with minor brush marks to the face and sole from hitting a couple balls. Crown shows a few scuffs and scratches which are noticeable at address. No dings. |
| SKU: | 394859 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Tensei AV Series Siver 55g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 6.5 / 10 - Below average condition with minor brush marks to the face and sole from hitting a couple balls. Crown shows a few scuffs and scratches which are noticeable at address. No dings. |
| SKU: | 394859 |























