



Cobra King RAD Speed 19* 3 Hybrid - Tensei AV Silver 55g Senior Flex - 394884
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.75" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Tensei AV Series Siver 55g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with no signs of use. Crown shows a couple scratches and nicks, due to shop wear, which are noticeable at address. Face and sole are untouched and look great. No dings. |
| SKU: | 394884 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.75" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Tensei AV Series Siver 55g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with no signs of use. Crown shows a couple scratches and nicks, due to shop wear, which are noticeable at address. Face and sole are untouched and look great. No dings. |
| SKU: | 394884 |























