



Cobra SB Black 58*(6*) Wedge Widelow-Grind - KBS HI-REV 2.0 125g Stiff #409953
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 35" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | KBS HI-REV 2.0 125g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 Midsize |
| Bounce: | 6* |
| Sole Grind: | Widelow |
| Finish: | Black |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. Some loss in finish. The grooves look good with plenty of bite. No major dings. |
| SKU: | 409953 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 35" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | KBS HI-REV 2.0 125g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 Midsize |
| Bounce: | 6* |
| Sole Grind: | Widelow |
| Finish: | Black |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. Some loss in finish. The grooves look good with plenty of bite. No major dings. |
| SKU: | 409953 |























