Excellent! HOUSE OF FORGED ICON - X-Flex (267-CPM) 67g - 402401
| Brand: | |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 45.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | NO Grip |
| Shaft Weight: | 67g |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Excellent condition. Light and minimal wear. No major imperfections. |
| SKU: | 402401 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 45.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | NO Grip |
| Shaft Weight: | 67g |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Excellent condition. Light and minimal wear. No major imperfections. |
| SKU: | 402401 |























