



Excellent! Left Handed Cobra 2022 Air-X 22* 4 Hybrid Senior Flex 321480
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 39.75" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Cobra Ultralite 45g Senior Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with only a couple minor scuffs to the crown, due to shop wear, which can't be seen at address. The face and sole are both untouched and look great. No dings or scratches. Manufacturer sticker is still on the face. |
| SKU: | 321480 |
Original: $103.99
-65%$103.99
$36.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 39.75" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Cobra Ultralite 45g Senior Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with only a couple minor scuffs to the crown, due to shop wear, which can't be seen at address. The face and sole are both untouched and look great. No dings or scratches. Manufacturer sticker is still on the face. |
| SKU: | 321480 |























