



Ladies Callaway 2023 Great Big Bertha 26* 6 Hybrid - UST Helium F1 Ladies 402057
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.75" |
| Loft: | 26 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | UST Mamiya Helium 50g F1 Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original Callaway |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 6H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with light brush marks to the face and sole from normal course play. Topline and crown look great with minimal wear. No major dings. |
| SKU: | 402057 |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.75" |
| Loft: | 26 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | UST Mamiya Helium 50g F1 Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original Callaway |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 6H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with light brush marks to the face and sole from normal course play. Topline and crown look great with minimal wear. No major dings. |
| SKU: | 402057 |























