



Ladies Callaway Big Bertha REVA 27* 5 Hybrid - RCH 45g Ladies - 373562
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38.75" |
| Loft: | 27 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Callaway RCH 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Callaway Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice condition with brush marks to the face and sole from normal course play. The topline and crown look good with minimal wear. No major dings. |
| SKU: | 373562 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38.75" |
| Loft: | 27 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Callaway RCH 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Callaway Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice condition with brush marks to the face and sole from normal course play. The topline and crown look good with minimal wear. No major dings. |
| SKU: | 373562 |























