



Ladies Cobra King LTDx 24* 5 Hybrid - KBS PGI 65 Senior Flex 321522
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39" |
| Loft: | 24 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | KBS PGI (Players Graphite Iron) 65g Senior Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with no wear or brush marks on the face or the sole. The crown has some scratches and small nicks due to shop wear which are noticeable at address. |
| SKU: | 321522 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39" |
| Loft: | 24 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | KBS PGI (Players Graphite Iron) 65g Senior Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with no wear or brush marks on the face or the sole. The crown has some scratches and small nicks due to shop wear which are noticeable at address. |
| SKU: | 321522 |























