



Ladies Cobra T-Rail 5 Hybrid - Cobra Ultralite 45g Ladies Flex - 302259
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.5" |
| Loft: | Standard |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra Ultralite 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with no signs of use. Crown shows a couple scuffs and light scratches, due to shop wear, which are noticeable at address. Edges of the sole show a couple scuffs as well. No dings. |
| SKU: | 302259 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.5" |
| Loft: | Standard |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra Ultralite 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with no signs of use. Crown shows a couple scuffs and light scratches, due to shop wear, which are noticeable at address. Edges of the sole show a couple scuffs as well. No dings. |
| SKU: | 302259 |























