



Ladies TaylorMade SIM 2 MAX 25* 5 Hybrid - Aldila NV 45g Ladies Flex - 398966
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38.5" |
| Loft: | 25 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila NV 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Lamkin Sonar Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The crown looks good with a few light marks but nothing major. |
| SKU: | 398966 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38.5" |
| Loft: | 25 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila NV 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Lamkin Sonar Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The crown looks good with a few light marks but nothing major. |
| SKU: | 398966 |























