



Ladies TaylorMade Stealth 23* 4 Hybrid - Aldila Ascent Ladies Flex - 397555
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38.5" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize + |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average Condition. The face and sole look good with some brush marks from normal course play. Sole has some light scratches. The crown and topline look good with light wear. No major dings. |
| SKU: | 397555 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38.5" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize + |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average Condition. The face and sole look good with some brush marks from normal course play. Sole has some light scratches. The crown and topline look good with light wear. No major dings. |
| SKU: | 397555 |























