



Ladies TaylorMade Stealth 23* 4 Hybrid - Ascent 45g Ladies Flex - 412677
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.5" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 Lite |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. The face and sole look good with some brush marks from normal course play. The crown looks good with no major marks or nicks. |
| SKU: | 412677 |
Original: $87.99
-65%$87.99
$30.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.5" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 Lite |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. The face and sole look good with some brush marks from normal course play. The crown looks good with no major marks or nicks. |
| SKU: | 412677 |























