



Ladies TaylorMade Stealth 26* 5 Hybrid - Aldila Ascent 45g Ladies Flex 371172
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38" |
| Loft: | 26 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize + |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Average Condition. The face and sole look good with some brush marks from normal wear. The crown looks ok with a few light marks and a few small nicks. |
| SKU: | 371172 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38" |
| Loft: | 26 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize + |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Average Condition. The face and sole look good with some brush marks from normal wear. The crown looks ok with a few light marks and a few small nicks. |
| SKU: | 371172 |























