🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Ladies TaylorMade Stealth 26* 5 Hybrid - Aldila Ascent 45g Ladies Flex - 371892
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38" |
| Loft: | 26 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize + |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 9 / 10 Mint Condition. The face and sole look good with some minimal brush marks from normal course play. The crown and topline look clean. No major dings. |
| SKU: | 371892 |
$33.60
Original: $95.99
-65%Ladies TaylorMade Stealth 26* 5 Hybrid - Aldila Ascent 45g Ladies Flex - 371892—
$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38" |
| Loft: | 26 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize + |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 9 / 10 Mint Condition. The face and sole look good with some minimal brush marks from normal course play. The crown and topline look clean. No major dings. |
| SKU: | 371892 |























