



Ladies Wilson DYNAPWR 6 Hybrid - Even Flow 45g 4.0-L Ladies Flex - 379591
| Brand: | WILSON Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.25" |
| Loft: | Standard |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Project X Even Flow 45g 4.0-L Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 6H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with no signs of use. The crown shows a couple minor marks, due to shop wear, which are hardly noticeable at address. Edges of the sole show a couple minor scratches as well. No dings. |
| SKU: | 379591 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | WILSON Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.25" |
| Loft: | Standard |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Project X Even Flow 45g 4.0-L Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 6H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with no signs of use. The crown shows a couple minor marks, due to shop wear, which are hardly noticeable at address. Edges of the sole show a couple minor scratches as well. No dings. |
| SKU: | 379591 |























