



Ladies XXIO 10 28* 6 Hybrid - XXIO DST MP-1000 35g Ladies Flex - 389747
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38" |
| Loft: | 28 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | XXIO DST MP-1000 35g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Winn DriTac Midsize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 6H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 6 / 10 Below Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. Sole has dings and imperfections. The crown looks ok with some visible imperfections. |
| SKU: | 389747 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38" |
| Loft: | 28 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | XXIO DST MP-1000 35g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Winn DriTac Midsize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 6H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 6 / 10 Below Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. Sole has dings and imperfections. The crown looks ok with some visible imperfections. |
| SKU: | 389747 |























