



Left Hand Callaway Big Bertha B21 21* 4 Hybrid - Tensei Silver 55g Senior 396420
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 21 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Tensei AV Series Silver 55g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 6.5 / 10 - Below average condition with light and minor brush marks to the face and sole from taking a couple swings. Crown shows many scuffs and scratches, due to shop wear, which are noticeable at address. No dings. |
| SKU: | 396420 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 21 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Tensei AV Series Silver 55g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 6.5 / 10 - Below average condition with light and minor brush marks to the face and sole from taking a couple swings. Crown shows many scuffs and scratches, due to shop wear, which are noticeable at address. No dings. |
| SKU: | 396420 |























