



Left Handed Callaway 2019 Apex 20* 3 Hybrid w/HC - Catalyst 70g Stiff - 375699
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 20 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X Catalyst 70g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. The crown looks good with no major marks. |
| SKU: | 375699 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 20 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X Catalyst 70g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. The crown looks good with no major marks. |
| SKU: | 375699 |























