



Left Handed Callaway 2021 Apex Pro 20* 3 Hybrid - Tensei White 70g Stiff 377647
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 20 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 70g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Pure |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average Condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The crown looks ok with light wear. No major dings. |
| SKU: | 377647 |
Original: $103.99
-65%$103.99
$36.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 20 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 70g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Pure |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average Condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The crown looks ok with light wear. No major dings. |
| SKU: | 377647 |























