



Left Handed Callaway 21' Apex Pro 20* 3 Hybrid - MMT HY 80g Stiff Flex - 399620
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 39.75" |
| Loft: | 20 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical MMT HY 80g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Callaway Golf Pride Z-Grip Standard (No Cord) |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with minor signs of use. Face and sole show a couple light and minor brush marks from taking a couple swings. Topline and crown show a couple nicks and light scuffs, due to shop wear, which are hardly noticeable at address. |
| SKU: | 399620 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 39.75" |
| Loft: | 20 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical MMT HY 80g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Callaway Golf Pride Z-Grip Standard (No Cord) |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with minor signs of use. Face and sole show a couple light and minor brush marks from taking a couple swings. Topline and crown show a couple nicks and light scuffs, due to shop wear, which are hardly noticeable at address. |
| SKU: | 399620 |























