



Left Handed Callaway Big Bertha B21 21* 4 Hybrid -Project X LZ Stiff Flex 327377
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 38.5" |
| Loft: | 21 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X LZ 120g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet BCT |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Good Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks ok but has some light scratches but nothing major |
| SKU: | 327377 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 38.5" |
| Loft: | 21 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X LZ 120g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet BCT |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Good Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks ok but has some light scratches but nothing major |
| SKU: | 327377 |























