



Left Handed Callaway Big Bertha B21 21* 4 Hybrid - Tensei 60 Regular Flex 386963
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.5" |
| Loft: | 21 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 60g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. The crown looks good with some light wear but nothing too bad. |
| SKU: | 386963 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.5" |
| Loft: | 21 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 60g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. The crown looks good with some light wear but nothing too bad. |
| SKU: | 386963 |























