



Left Handed Callaway Big Bertha B21 21* 4 Hybrid - Tensei 70g Stiff Flex 378487
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.5" |
| Loft: | 21 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 70g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Pure Grip |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with some light wear but nothing too bad. |
| SKU: | 378487 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.5" |
| Loft: | 21 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 70g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Pure Grip |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with some light wear but nothing too bad. |
| SKU: | 378487 |























