



Left Handed Callaway Epic Flash 18* 3 Hybrid w/HC -Tensei Silver Reg Flex 318288
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 18 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Tensei Silver AV Series 65g Regular Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Callaway Golf Pride Tour Velvet Align Standard DEMO |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with brush marks to the face and sole from regular use. The crown shows a few scratches and scuffs as well as one paint chip in the center of the crown. Overall, this hybrid has seen an average amount of use but still offers a long life of straight shots. |
| SKU: | 318288 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 18 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Tensei Silver AV Series 65g Regular Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Callaway Golf Pride Tour Velvet Align Standard DEMO |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with brush marks to the face and sole from regular use. The crown shows a few scratches and scuffs as well as one paint chip in the center of the crown. Overall, this hybrid has seen an average amount of use but still offers a long life of straight shots. |
| SKU: | 318288 |























