



Left Handed Cobra Air X Offset 22* 4 Hybrid - Tensei AV 60g Regular Flex 386953
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.75" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei AV Series 60g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect no sensor |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with some light brush marks on the face and sole from normal course play. Crown shows some faint scratches and nicks. No major dings. |
| SKU: | 386953 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.75" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei AV Series 60g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect no sensor |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with some light brush marks on the face and sole from normal course play. Crown shows some faint scratches and nicks. No major dings. |
| SKU: | 386953 |























