



Left Handed Srixon ZX 22* 4 Hybrid w/HC - Even Flow Riptide 80g 6.0 Stiff 386856
| Brand: | Srixon |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide 80g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with minimal wear. No major dings. |
| SKU: | 386856 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Srixon |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide 80g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with minimal wear. No major dings. |
| SKU: | 386856 |























