



Left Handed TaylorMade Milled Grind HI-TOE 3 58*(10*) Wedge - KBS Wedge #417101
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Hi-Toe 3 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 34.75" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Wedge |
| Shaft Type: | KBS HI-REV 2.0 115g Wedge Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Lamkin Crossline Genesis |
| Bounce: | 10* |
| Sole Grind: | Hi-Toe |
| Finish: | |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Excellent Condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The grooves look good with plenty of bite. No major dings. |
| SKU: | 417101 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Hi-Toe 3 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 34.75" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Wedge |
| Shaft Type: | KBS HI-REV 2.0 115g Wedge Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Lamkin Crossline Genesis |
| Bounce: | 10* |
| Sole Grind: | Hi-Toe |
| Finish: | |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Excellent Condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The grooves look good with plenty of bite. No major dings. |
| SKU: | 417101 |























