



Left Handed TaylorMade Stealth 2 Plus+ 19.5* 3 Hybrid - Tensei Regular - 411297
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 19.5 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei Blue AV Series 70g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Golf Pride Z-Grip |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | Not Included |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. The crown and topline look good with light imperfections. No major dings. |
| SKU: | 411297 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 19.5 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei Blue AV Series 70g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Golf Pride Z-Grip |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | Not Included |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. The crown and topline look good with light imperfections. No major dings. |
| SKU: | 411297 |























