



Left Handed TaylorMade Stealth 22* 4 Hybrid - Tensei White Regular Flex - 378492
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 60g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Pure |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. Face and sole have some light brush marks from some normal course play. Topline and crown looks good with light wear. No major dings. |
| SKU: | 378492 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 60g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Pure |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. Face and sole have some light brush marks from some normal course play. Topline and crown looks good with light wear. No major dings. |
| SKU: | 378492 |























