



Left Handed TaylorMade Stealth Plus+ 19.5* 3 Hybrid HZRDUS 80g Stiff Flex 371170
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 19.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke RDX Red 80g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Average condition. The face and sole have brush marks from normal wear. The crown has some marks and some small nicks. |
| SKU: | 371170 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 19.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke RDX Red 80g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Average condition. The face and sole have brush marks from normal wear. The crown has some marks and some small nicks. |
| SKU: | 371170 |























