



Left Handed TaylorMade Stealth Plus+ 22* 4 Hybrid - HZRDUS 70g Regular - 379804
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke RDX Red 70g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with some light marks but nothing too bad. |
| SKU: | 379804 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke RDX Red 70g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with some light marks but nothing too bad. |
| SKU: | 379804 |























