



Left Handed TaylorMade Stealth2 HD 23* 4 Hybrid - Speeder NX Red Regular 396873
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Fujikura Speeder NX Red 50g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Lamkin Crossline 360 Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with no signs of use. Crown shows a couple minor marks, due to shop wear, which are hardly noticeable at address. Face, topline, and sole are all untouched and look great. No dings. |
| SKU: | 396873 |
Original: $127.99
-65%$127.99
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Fujikura Speeder NX Red 50g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Lamkin Crossline 360 Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with no signs of use. Crown shows a couple minor marks, due to shop wear, which are hardly noticeable at address. Face, topline, and sole are all untouched and look great. No dings. |
| SKU: | 396873 |























