



Left Handed TaylorMade Stealth2 HD 23* 4 Hybrid - Speeder NX Red Regular 410903
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Fujikura Speeder NX Red 50g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Lamkin Crossline 360 Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 6 / 10 - Fair condition with many light scratches and a few paint chips to the edges of the sole. Crown shows a couple minor marks which are noticeable at address. Face shows a couple minor marks as well. |
| SKU: | 410903 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Fujikura Speeder NX Red 50g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Lamkin Crossline 360 Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 6 / 10 - Fair condition with many light scratches and a few paint chips to the edges of the sole. Crown shows a couple minor marks which are noticeable at address. Face shows a couple minor marks as well. |
| SKU: | 410903 |























