



Left Handed TaylorMade Stealth2 PLUS 19.5* 3 Hybrid - Kai'li Red Stiff - 410904
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.5" |
| Loft: | 19.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Kai'li Red HY 85g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Golf Pride Z-Grip Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with minor signs of use. Crown shows a couple scuffs which are noticeable at address. Couple minor marks and paint chips to the edges of the sole. |
| SKU: | 410904 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.5" |
| Loft: | 19.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Kai'li Red HY 85g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Golf Pride Z-Grip Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with minor signs of use. Crown shows a couple scuffs which are noticeable at address. Couple minor marks and paint chips to the edges of the sole. |
| SKU: | 410904 |























