



Left Handed Titleist Tsi2 9* Driver - Tensei 1K Black 65g X-Flex #503005
| Brand: | Titleist |
| Model: | TSi2 |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 6/10 |
| Condition Notes: | 6 / 10 Below average condition. Face and sole have many brush marks from normal course play. Sole shows some scratches and loss in finish from wear. Crown has visible imperfections. |
| Shaft Brand: | MCA Golf |
| Shaft Type: | Tensei 1K Black |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Description: | Mitsubishi Tensei 1K Black 65g Extra Stiff Flex |
| Club Length: | 45.25 |
| Gender: | Men's |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Head Bias: | Neutral |
| Finish: | Black |
| Flex: | Extra Stiff |
| Grip: | Golf Pride Multi Compound |
| Grip Size: | Midsize |
| Loft: | 9 |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | Not Included |
| Grade: | Store Line |
| Golf Club Type: | Driver |
| SKU: | 503005 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Titleist |
| Model: | TSi2 |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 6/10 |
| Condition Notes: | 6 / 10 Below average condition. Face and sole have many brush marks from normal course play. Sole shows some scratches and loss in finish from wear. Crown has visible imperfections. |
| Shaft Brand: | MCA Golf |
| Shaft Type: | Tensei 1K Black |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Description: | Mitsubishi Tensei 1K Black 65g Extra Stiff Flex |
| Club Length: | 45.25 |
| Gender: | Men's |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Head Bias: | Neutral |
| Finish: | Black |
| Flex: | Extra Stiff |
| Grip: | Golf Pride Multi Compound |
| Grip Size: | Midsize |
| Loft: | 9 |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | Not Included |
| Grade: | Store Line |
| Golf Club Type: | Driver |
| SKU: | 503005 |























