



Mint! Ladies Cobra 24' Air-X Offset 28* 6 Hybrid w/HC - Cobra Ladies Flex 414784
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.25" |
| Loft: | 28 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra Ultralite 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 6H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 9.5 / 10 - Mint condition with no signs of use. The crown just shows one minor mark which isn't noticeable at address. Face, topline, and sole are all untouched and look great. |
| SKU: | 414784 |
Original: $103.99
-65%$103.99
$36.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.25" |
| Loft: | 28 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra Ultralite 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 6H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 9.5 / 10 - Mint condition with no signs of use. The crown just shows one minor mark which isn't noticeable at address. Face, topline, and sole are all untouched and look great. |
| SKU: | 414784 |























