



Mint! Ladies Cobra T-Rail 2 5 Hybrid - Cobra UltraLite 45g Ladies Flex - 333820
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.5" |
| Loft: | Standard |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra UltraLite 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 9 / 10 - Mint condition with no signs of use. The topline shows one small and minor nick, next to the hosel, which isn't noticeable at address. Crown and sole are both untouched and look great. Manufacturer sticker is still on the face. |
| SKU: | 333820 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.5" |
| Loft: | Standard |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra UltraLite 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 9 / 10 - Mint condition with no signs of use. The topline shows one small and minor nick, next to the hosel, which isn't noticeable at address. Crown and sole are both untouched and look great. Manufacturer sticker is still on the face. |
| SKU: | 333820 |























