



Mint! XXIO 12 Black 20* 4 Hybrid w/Cover - Miyazaki 55g Stiff Flex - 375815
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 20 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Miyazaki 55g Stiff Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original XXIO |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 9 / 10 - Mint condition with face and sole showing minimal signs of wear or use. Topline and crown look clean. |
| SKU: | 375815 |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 20 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Miyazaki 55g Stiff Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original XXIO |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 9 / 10 - Mint condition with face and sole showing minimal signs of wear or use. Topline and crown look clean. |
| SKU: | 375815 |























