


Mizuno S23 D-Grind 58*(12*) Wedge - KBS Hi-Rev 115g Wedge Flex - 365130
| Brand: | Mizuno |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 35.25" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Wedge |
| Shaft Type: | KBS Hi-Rev 2.0 115g Wedge Flex Steel |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Lamkin St Hybrid 360 Standard +2 |
| Bounce: | 12* |
| Sole Grind: | D-Grind |
| Finish: | |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Excellent condition. Signs of limited play with brush marks on the face and sole. Groves still have plenty of life left in them. Face and sole have some light scratches from shop wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 365130 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Mizuno |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 35.25" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Wedge |
| Shaft Type: | KBS Hi-Rev 2.0 115g Wedge Flex Steel |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Lamkin St Hybrid 360 Standard +2 |
| Bounce: | 12* |
| Sole Grind: | D-Grind |
| Finish: | |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Excellent condition. Signs of limited play with brush marks on the face and sole. Groves still have plenty of life left in them. Face and sole have some light scratches from shop wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 365130 |























