





NEW Cobra DS-Adapt 6-PW,GW Iron Set - Cobra 45 Senior Flex Graphite -1/2" 505541
| Brand: | Cobra Golf |
| Iron Set Models: | DS-Adapt |
| Golf Club Type: | Iron Set |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | NEW. 2 Degrees Flat, 1/2" Short of Standard |
| Shaft Brand: | Cobra |
| Shaft Type: | Other |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Description: | Cobra Ultralite 45 Senior Flex |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Finish: | Chrome |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 |
| Grip Size: | Standard |
| Length: | 1/2" Short Of Standard |
| Lie Angle: | 2 Flat |
| Set Makeup: | 6-PW,GW |
| Number of Clubs: | 6 |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 505541 |
Original: $519.99
-65%$519.99
$182.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Iron Set Models: | DS-Adapt |
| Golf Club Type: | Iron Set |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | NEW. 2 Degrees Flat, 1/2" Short of Standard |
| Shaft Brand: | Cobra |
| Shaft Type: | Other |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Description: | Cobra Ultralite 45 Senior Flex |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Finish: | Chrome |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 |
| Grip Size: | Standard |
| Length: | 1/2" Short Of Standard |
| Lie Angle: | 2 Flat |
| Set Makeup: | 6-PW,GW |
| Number of Clubs: | 6 |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 505541 |























