NEW! HOUSE OF FORGED ICON - Senior Flex (235-CPM) 72g - 46" Uncut - 402412
| Brand: | |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | NO Grip |
| Shaft Weight: | 72g |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | 10/10 NEW! |
| SKU: | 402412 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | NO Grip |
| Shaft Weight: | 72g |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | 10/10 NEW! |
| SKU: | 402412 |























